Hakkımızda

ÇARAL OSGB

ÇARAL Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu gereği işletmelere iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini vermek üzere gerekli donanım ve personele sahip bir kuruluştur. İş sağlığı ve güvenliği alanındaki tüm faaliyetleri kendi bünyesinde değerlendirerek her sektörden firmanın ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

İşletmelerin talepleri doğrultusunda, iş güvenliği ile ilgili tüm çalışmaları koordine etmek, gerekli tüm yasal zorunlulukları işletme sınırları dâhilinde gerçekleştirmek üzere, sektördeki tehlike sınıfınıza göre gerekli sertifika sınıfına sahip iş güvenliği uzmanı personelleri, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli ile sizlere hizmet vermektedir.

Neden biz?

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, sektörün dinamiklerini belirleyen öncü bir kurum olarak; gelişim süreçlerini daima yenilemek, müşterilerimize evrensel standartlarda katma değer yaratmak ve istihdam, eğitim, yönetim, danışmanlık, iş güvenliği konularında maksimum fayda esası ile çözüm üretmek. İşinize daha çok zaman ayırmanız için bütün ekibimiz hazır.